تجارت ممتاز

تجارت ممتاز

مرکز معرفی فروشگاه های اینترنتی

راهنمای سایت

راهنمای سایت تجارت ممتاز

 

افرادی که قصد خرید کالا از تجارت ممتاز دارند نیاز به ثبت نام نیست فقط کافی است بر روی محصول مورد نیاز کلیک کرده تا پل ارتباطی  فروشنده و دیگر کالاهای  ان فروشگاه انلاین برای شما نمایش داده شود سپس با تماس با فروشنده یا  حضور در محل فروشگا می توانید اقدام به خرید کنید یا می توانید خرید انلاین از فروشگاه های انلاین انجام دهید توجه بفرمایید که تجارت ممتاز فروشگاه انلاین نیست فقط یک جستجوگر کالاها و فروشگاه های اینترنتی است و پلی میان خریدار و فروشنده می باشد در صورتی که خریدار در شهرستان دیگر می باشد تا رسیدن کالا هیچ گونه مبلغی پرداخت  نکند. قبل از خرید با فروشگاه اینترنتی که قصد خرید کالا را دارید تماس تلفنی بگیرید و از صحت قیمت و مشخصات محصول و همچنین شرایط ارسال کالا اطمینان حاصل کنید. باتوجه به تغییرات بازار ممکن است اطلاعات  فروشنده به روز نباشد. در صورتی که متوجه شدید فروشنده‌ای قیمت اشتباهی ثبت کرده به ما اطلاع دهید.

خریدار برای خرید کالا باید با فروشگاه مورد نظر که کالا را دارا می باشد ارتباط بر قرار نماید از این سو بهتر است تمامی پل های ارتباطی ثبت شود.

تمامی فروشگاه ها می توانند در تجارت ممتاز ثبت نام نمایند هم فروشگاه های انلاین و هم فروشگاه های غیر انلاین.

افردای که دارای فروشگاه هستند و تمایل  به ایجاد فروشگاه انلاین دارند کافی است از قسمت ثبت نام فروشگاه اینترنتی خود را ایجاد نمایند و دارای یک پنل فروشگاهی شوند.

ابتدا باید به قسمت ثبت نام تجارت ممتاز رفته و با کلیک کردن بر روی گزینه ثبت نام  اقدام نمایند.

با باز شدن صفحه جدید شما باید نام و نام خانوادگی خود شماره همراه ادرس ایمیل و یک رمز عبور را برای خود ثبت نمایید.

 سپس یک کد تایید برای شما ارسال می شود ان را وارد نمایید با وارد نمودن کد تایید شما وارد پنل کاربری خود می شوید.

با کلیک کردن بر روی ویترین من شما می توانید استان و شهرستان خود را انتخاب نمایید سپس عنوان فروشگا یا شرکت خود را وارد کنید و بعد از ان نام خود یا صاحب امتیاز فروشگاه را وارد  نمایید و در مرحله پل های ارتباطی خود را ثبت  نمایید تا خریدار راحت تر بتواند با شما در تماس باشد(توجه  فرمایید که پل های ارتباطی خود را به درستی وارد نمایید)ودر قسمت توضیحات می توانید سابقه فعالیت خود را وارد نمایید و ثبت نمایید.

بعد ثبت شما وارد ویترین خود  می شوید که شما چند گزینه دارید موقعیت جغرافیایی که می توانید با ان موقعیت جغرافیایی فروشگاه خود را بر روی نقشه ثبت نمایید(با  ثبت فروشگاه خود باعث اعتماد بیشتر خریدار به شما می شود)گزینه بعدی لوگو می باشد که شما می توانید لوگو فروشگاه خود را ثبت نمایید و ویرایش ویترین که میتوانید مشخصاتی که از  قبل ثبت کرده اید را ویرایش نمایید و مهم ترین گزینه کالا و خدمات است که با کلیک کردن بر  روی ان می توانید محصولات خود را ثبت نمایید.

برای ثبت محصول شما باید دسته بندی انتخاب نمایید  سپس عنوان کالا و قیمت ان را  وارد نمایید و در قسمت توضیحات در مورد کالای  خود توضیح دهید و با ثبت ان می توانید  برای کالای خود عکس انتخاب نمایید.

 

طراحی سایت و سئو توسط بهار آرام